حفاظ، نرده و پله های مدرن

حفاظ، نرده و پله های مدرن

گروه معماری ودکوراسیون پایا استپ

:حفاظ،نرده و پله های مدرن قسمتی از اجزای ساختمان هستند که علاوه بر آنکه زیبایی خاصی را به خانه اضافه می کنند باعث راحتی و امنیت ساکنان خانه خواهند شد.در گذشته حفاظ‌های سنتی در کشور تولید می‌شد که در حال حاضر جای خود را به حفاظ‌های مدرن و امروزی داده است. پله‌های مدرن پیش‌ساخته نیز که به شکل مجزا ساخته می‌شوند جای خود را در خانه های ایرانی باز کرده است.

پله‌های مدرن

واحد فنی- مهندسیپله‌های مدرن  شرکت پایا استپ  در زمینه طراحی و ساخت و نصب انواع پله‌های مدرن و سازه های قوسی و همچنین نورد تیرآهن از دو جهت، انواع ورق به ضخامت 20 میل ،انواع لوله و پروفیل و با بهره‌گیری از جدیدترین متد و تجهیزات به منظور رضایت‌مندی متقاضیان فعالیت می‌کند. این پله‌ها از آهن، تیرآهن و پروفیل ساخته شده است. برخی از پروژه‌های ساختمانی به دلیل دارابودن لبه بالکن گرد یا سازه های گردی که استراکچر گرد لازم دارد، نیاز به تولیدات ما دارند. 

 مزیت استفاده از محصولات شرکت  کمترین جا را می‌گیرد و بهره‌دهی و بازدهی آن از جهت استفاده بهینه از فضا این امکان را ایجاد می‌کند که کمترین پرت را در فضا داشته باشد.دومین مزیت آن این است که جلوی نور را نمی‌گیرد و فضا را تاریک نمی‌کند و سومین مزیت آن این است که از حیث دکوراتیو ترکیب و فرم و حجم سازه شکیل وزیباو چشم نوازاست .

 

استیل به صرفه‌تر از آهن

 .سازه‌های پله‌ای ودکور با چوب و.... از جمله فعالیت‌های ماست وجنس سازه‌های پله‌های ما از نوع استیل 304 تایوان است که در مقابل رطوبت هوا و سرما و گرما مقاوم است و محاسبه قیمت آن بر اساس متراژ طول است. هاشمی ادامه داد:استیل دو نوع است یکی استیل بگیر و استیل نگیر.استیل 304با 201 از نظردرصد نیکل آن تفاوت دارد که304 به میزان 8/6 درصد و 201 نیز 3/2 درصد نیکل دارد.نیکل باعث می‌شود که این محصول در برابر سرما، گرما، رطوبت و شرجی بودن محیط زنگ نزند و هر چه در صد نیکل کم باشد میزان زنگ‌زدگی بالا می‌رود.وی درباره قیمت محصولات خود گفت:قیمت این محصولات از 65 هزار تومان شروع می‌شود و تا 140 هزار تومان می‌رسد. وی با اشاره به اینکه برخی کارها متر و طول و برخی کارها مترمربعی حساب می‌شود، افزود: صنعت استیل هنوز در ایران جا نیفتاده و روز به روز در حال پیشرفت است.به نظر می‌رسد تا دو سال آینده کسی از آهن استفاده نکند زیرا استیل از لحاظ زیبایی و استحکام و قیمت بهتر از آهن است.